آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / آخرین قیمت روز عناب خشک امسالی

آخرین قیمت روز عناب خشک امسالی

آخرین قیمت روز عناب خشک امسالی را می توان از طریق نمایندگی های فروش انواع عناب در شهرهای مختلف جویا شد چراکه این نمایندگی ها عناب را با قیمت روز به فروش می‌رسانند و به طور لحظه ای قیمت انواع عناب را دارا هستند.قیمت روز عناب خشک

فصل برداشت عناب خشک

عناب خشک شده ماندگاری بیشتری نسبت به عناب تازه دارد به همین دلیل است که اکثر کشاورزان آن را به صورت خشک شده از درخت برداشت می‌کنند، و این موضوع از گذشته های دور برای تمام محصولات کشاورزی صادق بوده است به صورتی که افراد مختلف برای افزایش ماندگاری میوه ها اقدام به خشک کردن آنها می کردند.

در خراسان جنوبی به شهر بیرجند که مرکز تولید عناب در ایران به حساب می آید عناب خشک در پاییز یعنی مهر و آبان از درختان برداشت می شود و بعد از برداشت به وسیله الک سورت بندی شده و در بازار عرضه می میگردد.

بهتر است برای خرید عمده انواع عناب در فصل برداشت آن اقدام کرد چرا که در این زمان حجم زیادی از این آب وارد بازار شده و قیمت روز عناب خشک در پایین ترین حد خود قرار دارد.

با شروع شدن فصل برداشت عناب خشک در بیرجند کشاورزان در تکاپوی برداشت محصول خود هستند و آن را برای فروش به بازار عمده فروشی بیرجند می برند، همچنین خریداران مختلف اکثرشان کسبه هستند برای خرید به روستاهای مختلف مراجعه کرده و عناب ها را خریداری می کنند.قیمت روز عناب خشک

قیمت روز عناب خشک امسالی

بنا به دلیل اینکه در سایزها و کیفیت های مختلف موجود است دارای قیمت های بسیار متنوعی نیز می باشد و به همین دلیل افراد مختلف پیوسته به دنبال قیمت روز عناب خشک هستند تا بتوانند محصول خود را با قیمت بروز معامله کنند.

برای اطلاع از آخرین قیمت روز عناب خشک امسالی میتوانیم از طریق سایت‌های اینترنتی مختلف اقدام کنیم چراکه در این سایت ها قیمت انواع عناب درج می شود.

در ادامه به طور حدودی به چند مورد از قیمت های عناب خشک اشاره می‌کنیم اما از آنجا که تا زمانی که عناب دیده نشود نمی توان قیمت مشخصی برای آن بیان کرد توصیه می‌شود شما عزیزان برای دریافت ویدئوهای مربوط به هر کدام از موارد زیر با مشاورین فروش ما در تماس باشید.

قیمت عناب خشک امسالی

قیمت عناب خشک امسالی

  • عناب دارویی: هر کیلو تقریبا ۸ تا ۱۰ هزار تومان
  • عناب ریز کد ۱: کیلویی حدود ۱۳ تا ۱۵ هزار تومان
  • عناب ریز کد ۲: کیلویی حدود ۱۵ تا ۱۷ هزار تومان
  • عناب مخلوط کد ۱: هر کیلو حدود ۲۱ هزار تومان
  • عناب مخلوط کد ۲: حدود ۲۵ هزار تومان
  • عناب درشت کد ۱: کیلویی حدودا ۳۵ هزار تومان
  • عناب درشت کد ۲: کیلویی حدود ۴۵ هزار تومان
  • عناب درشت کد ۳: کیلویی حدود ۵۵ هزار تومان
  • عناب درشت کد ۳: کیلویی حدود ۶۵ هزار تومان

قیمت روز عناب خشک

فروش عناب خشک امسالی ارزان

فروش عناب خشک امسالی ارزان قیمت از طریق مراکز فروش عناب در شهرهای مختلف ایران انجام می شود چراکه این نمایندگی ها با خرید عمده عناب از کشاورز آن را با حاشیه سود پایین پخش می کنند.

همچنین می توانید از طریق وب سایت های مختلف اینترنتی خرید و فروش عناب انواع این محصول را بدون واسطه و یا با واسطه کمتر خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب اعلا

شرکت پخش عناب خشک درجه یک در ایران

شرکت پخش عناب خشک درجه یک در ایران از جمله شرکت‌ های بسیار مهم می …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید