آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / توزیع عناب خشک ۵۰۰ گرمی

توزیع عناب خشک ۵۰۰ گرمی

عناب خشک ۵۰۰ گرمی و به طور کلی عناب میوه ای است که از درخت آن گرفته می شود، خرما قرمز ، خرما چینی ، ۲ گونه ای از تیره Ziziphus است (برخی از گونه های دیگر آن گاهی اوقات عناب نیز نامیده می شود) ، در خانواده خولان است.

توزیع عناب خشک 500 گرمی

تاثیر مصرف عناب خشک در سلامت بدن

تاثیر مصرف عناب خشک در سلامت بدن در ژاپن ، natsume به دلیل شکل مشابه ، نام خود را به سبک چای مورد استفاده در مراسم چای ژاپنی قرار داده است. از چوب سخت و روغنی آن ، همراه با گلابی ، برای چاپ اولین کتاب های جهان برای چاپ بر روی چوب استفاده می شد ، از قرن هشتم شروع می شود و تا قرن نوزدهم در چین و کشورهای همسایه ادامه دارد. ۲۰۰۰ نسخه از یک قلاب چوب عناب قابل تهیه است.

در چین ، بعضی اوقات برگ ها را برای چای چیدن می کنند ، مثلاً توسط خانواده هایی در دهکده لائوشان ، استان شاندونگ ، چین ، که به عنوان انواع مختلف چای گیاهی به حساب می آید.

از این الوار گاهی برای وسایل کوچک مانند تنظیم میخ های ساز استفاده می شود. چوب عناب درجه یک اغلب در سازهای سنتی آسیایی برای تخته انگشت ، گیره ، تکیه گاه و ستون های صوتی ، دنده و گردن و غیره استفاده می شود. دارای چگالی متوسط ​​تا سختی شبیه افرا اروپایی درجه لوتر و دارای کیفیت صدای عالی. چوب عناب را در سازهای محلی محلی از سیلان / هند از طریق چین / کره پیدا خواهید کرد. همچنین در چین در ساخت ویولون و ویولنسل برای صادرات خارج از کشور معمولاً استفاده می شود ، اگرچه معمولاً برای تقلید از رنگ آبنوس سیاه رنگ می شود. هواپیماهای چوبی عناب درجه Luthier و به زیبایی تراش می دهند.

به طور سنتی در هند ، میوه را در معرض آفتاب خشک می کنند و آجیل های سخت آن را از بین می برند. سپس ، آن را با گل نارنگی ، فلفل قرمز ، نمک و ژانگ کوبیده می شود. در بعضی از مناطق ایالت تامیل نادو هند ، میوه کامل تازه رسیده با مواد فوق خرد شده و زیر آفتاب خشک می شود و کیک هایی به نام ilanthai vadai یا regi vadiyalu (تلوگو) درست می شود. همچنین معمولاً به عنوان میان وعده مصرف می شود.

ما در این سایت پخش کننده عناب درجه یک هستیم و برای توزیع عناب عالی اینجا هستیم تا به شما عزیزان کمک کنیم.

پخش کننده عناب خشک ۵۰۰ گرمی

پخش کننده عناب خشک 500 گرمی در چین ، بعضی اوقات برگ ها را برای چای چیدن می سازد ، مثلاً توسط خانواده هایی که در دهکده لائوشان ، استان شاندونگ ، چین ، به عنوان انواع مختلف چای گیاهی به حساب می آید. از این الوار گاهی برای وسایل کوچک مانند تنظیمات میخ های ساز استفاده می شود. چوب عناب درجه یک تأثیر در سازهای سنتی آسیایی برای تخته انگشت ، گیره ، تکیه گاه و ستون های صوتی ، دنده و گردن و غیره استفاده می شود. دارای درجه چگالی متوسط ​​تا سختی شبیه افرا اروپایی درجه لوتر و دارای کیفیت صدای عالی. چوب عناب را در سازهای محلی از سیلان / هند از طریق چین / کره پیدا کرد. همچنین در چین در ساخت ویولون و ویولنسل برای صادرات در خارج از کشور به طور قابل ملاحظه ای استفاده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب اعلا

شرکت پخش عناب خشک درجه یک در ایران

شرکت پخش عناب خشک درجه یک در ایران از جمله شرکت‌ های بسیار مهم می …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید