آراد برندینگ
خانه / پودر عناب / خرید اینترنتی پودر عناب خراسان جنوبی

خرید اینترنتی پودر عناب خراسان جنوبی

خرید اینترنتی پودر عناب خراسان جنوبی به عنوان یک پودر با کیفیت و دارای خواص دارویی فراوان توسط افراد مختلفی در سراسر ایران انجام می شود. با توجه به اینکه در تولید پودر عناب از عناب خشک استفاده می‌شود لذا قیمت این محصول رابطه مستقیمی با قیمت عناب خشک خواهد داشت که در ادامه به طور کامل در رابطه با روش تولید این محصول و همچنین قیمتش صحبت خواهیم کرد.خرید پودر عناب

روش تولید پودر عناب

پودر محصولات مختلف مصارف غذایی و دارویی زیادی دارد و این موضوع سبب شده است که افراد مختلفی به دنبال تولید پودر محصولات کشاورزی مختلف باشند تا بتوانند با فروش آن سود زیادی به دست آورند.

برای تولید پودر عناب ابتدا لازم است عناب هایی که به صورت کامل خشک هستند را شستشو داده تا گرد و خاک آن گرفته شود و لازم به ذکر است که بدانید حتما باید عناب خشک خشک باشد چراکه مقدار کمی رطوبت نیز باعث خواهد شد که نتوان آن را پودر کرد.

بعد از شستشوی عناب های خشک آن را باید در دستگاه خشک کن ریخته تا رطوبت موجود در سطحش کامل خشک شود.

بعد از آن عناب ها در داخل دستگاه آسیاب صنعتی ریخته شده تا به طور کامل پودر شود.

بعد از این مرحله پودر بدست آمده به وسیله دستگاه الک، الک می شود تا تکه های هسته عناب از پودر جدا شود و پودر خالص تهیه گردد.

با توجه به اینکه از نظر خواص و مزه هیچ تفاوتی بین عناب درشت و عناب ریز وجود ندارد لذا تولیدکننده‌های پودر عناب از عناب های ریز برای تولید این محصول استفاده می‌کنند چرا که قیمت بسیار مناسبی دارد و در نتیجه قیمت تمام شده پودر نیز پایین خواهد بود.خرید پودر عناب

خرید پودر عناب درجه یک

برای اینکه بتوان پودر عناب را خریداری کرد باید بتوان تولید کننده های معتبر این محصول را شناسایی کرده و بعد از آن با آن ها ارتباط برقرار کرده چراکه عناب که پودر می‌شود مشخص نیست چه نوع نابی در تولید استفاده شده است و لذا ممکن است افراد سودجو باشند که از عناب های با کیفیت بسیار پایین در تولید این محصول استفاده کرده که کیفیت پودر حاصل را به شدت پایین می آورد.

پودر عناب خاصیتی دارد که بعد از مدتی که در مجاورت با هوا باشد به هم می چسبند و به خصوص در مناطق شرجی بعد از دقایقی که در فضای باز باشد به طور کامل به هم میچسبند و مانند یک تکه سنگ میشود.

با توجه به این موضوع باید در شرایط نگهداری آن این موضوع نیز توجه شود که دارای پاکت های متالایز و یا بسته بندی های بدون رفت و آمد هوا استفاده شود.

البته لازم به ذکر است بدانید که شرکت ما با تولید پودر عناب در حجم بسیار زیاد و به صورت کاملاً پاستوریزه و فرآوری شده این مشکل را برطرف کرده و دیگر نگران چسبیدن و سنگ شدن پودر عناب نخواهید بود.

برای خرید پودر عناب درجه یک می توانند از مسیرهای مختلف اقدام کنید اما حتماً قبل از خرید عمده نمونه از تولید کننده محصول دریافت کنید و کیفیت ها را مقایسه کنید و بعد از به نتیجه رسیدن برای ثبت سفارش اقدام کنید.خرید پودر عناب

قیمت هر کیلو پودر عناب خراسان جنوبی

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد قیمت هر کیلو پودر عناب خراسان جنوبی بستگی به کیفیت عنابی دارد که در تولید این محصول قرار است استفاده شود چرا که برای تولید پودر عناب می‌توان از عناب درشت و با کیفیت استفاده کرد و هم از عناب های معمولی و یا بی‌کیفیت استفاده کرد.

با توجه به این موضوع طبیعی است هر چقدر که عناب به کار برده شده در تولید پودر عناب با کیفیت تر باشد قیمت پودر این محصول نیز بیشتر خواهد شد چرا که قیمت عناب بیشتر است.

برای اطلاع از قیمت روز پودر عناب و مشاوره برای ثبت سفارش آن کافی است از طریق همین سایت با کارشناسان شرکت ما ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پودر عناب

فروش پودر عناب | قیمت آن در بیرجند

فروش پودر عناب هم به صورت فله ای و هم به صورت بسته بندی توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید