آراد برندینگ
خانه / حبه عناب / خرید حبه عناب از شرکت عناب سازان شاینا شرق

خرید حبه عناب از شرکت عناب سازان شاینا شرق

خرید حبه عناب از شرکت عناب سازان شاینا شرق بیرجند امکان پذیر می باشد. شرکت حبه عناب شاینا با فروش انواع عناب حبه ای به صورت اینترنتی توانسته است سهم زیادی در توزیع این محصول در سراسر ایران داشته باشد که در ادامه مقاله بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت لذا تا پایان با ما همراه باشید.خرید حبه عناب

حبه عناب چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی صنعتگران توانسته‌اند فرآورده‌های بسیار زیادی از محصولات کشاورزی تولید کنند.

یکی از محصولات کشاورزی که اکثراً به صورت خام فروخته می‌شود و سود اصلی آن به جیب دلالان می رود عناب است به همین جهت بسیاری از شرکت های نوبنیان در سدد تولید فراوردهایی برای این محصول شدند که سرانجام موفق به تولید فراورده بسیار فوق العاده به اسم حبه عناب شدند.

حبه عناب یکی از  پرطرفدارترین فراورده های عناب به حساب می آید این محصول از پودر کردن ان آب خشک شده تولید می شود بدین صورت که ابتدا عناب های خشک کاملاً شسته شده تا گرد و خاک آن گرفته شود در ادامه عناب های شسته شده در محیطی کاملاً بهداشتی خشک میشود و بعد از خشک شدن کامل توسط دستگاه آسیاب پودر میشود و در مرحله بعدی پودر عناب در قالب های مخصوصی ریخته می شود که اکثراً به شکل حبه قند است و به همین دلیل است که به این محصول حبه عناب می گویند.

بعد از ریخته شدن پودر عناب در قالب، قالب ها در محیطی مخصوصی به اسم حمام بخار قرار می گیرند تا قالب خود را شکل دهند.

لازم به ذکر است که برای تولید حبه عناب روش های مختلفی وجود دارد که توسط تولیدی های مختلف اجرا می شود و یک روش منحصر به فرد نیست لذا هر کسی می‌تواند با روش خاص خود این محصول را در خانه تولید کند.خرید حبه عناب

شرکت عناب سازان شاینا شرق

حبه عناب امروزه توسط شرکتهای مختلفی تولید می شود اما نخستین تولید کننده حبه عناب شرکت عناب سازان شاینا شرق میباشد.

این شرکت که توسط آقای محمد افسری راه اندازی شده است اولین تولید کننده حبه عناب در ایران و جهان است و در حال حاضر شرکت عناب سازان در شهر بیرجند قرار دارد که با تولید روزانه هزاران بسته حبه عناب این محصول ارزشمند را در بازار توزیع می کند لذا برای خرید حبه عناب می توان به صورت مستقیم از سایت شرکت عناب سازان شاینا شرق اقدام کرد تا این محصول را بدون واسطه خریداری نمود.

لازم به ذکر است از آنجایی که تولید حبه عناب ثبت اختراع شده است تولید این محصول در انحصار شرکت شاینا قرار دارد لذا شخص یا شرکت دیگری نمی‌تواند به صورت رسمی این محصول را تولید کند.قیمت حبه عناب شاینا

خرید حبه عناب

همانطور که گفته شد حبه عناب از پودر عناب خشک به وجود می آید لذا قیمت عناب خشک اصلی ترین ملاک در قیمت گذاری حبه عناب می باشد.

علاوه بر قیمت انواع عناب خشک عامل های دیگری از جمله طعم به کار برده شده در تولید این محصول و یا نوع بسته بندی و حجم بسته بندی از دیگر عامل های تاثیر گذار در قیمت حبه عناب میباشند.

خرید حبه عناب از کارخانه شاینا توسط فروشگاه ها سوپرمارکت ها و یا مراکز پخش در در شهرهای مختلف ایران انجام می شود لذا برای خرید حبه عناب می توان به این مراکز مراجعه کرد و یا از طریق وب سایت های اینترنتی برای خرید عناب حبه ای اقدام نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حبه عناب و سنجد

سفارش اینترنتی حبه عناب و سنجد از تولید کننده

سفارش اینترنتی حبه عناب و سنجد از تولید کننده این محصول به راحتی امکان پذیر …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید