آراد برندینگ
خانه / عناب بیرجند / خرید عمده عناب بیرجند با قیمت ارزان

خرید عمده عناب بیرجند با قیمت ارزان

خرید عمده عناب بیرجند با قیمت ارزان در فصل برداشت آن یعنی مهر ماه انجام می شود چرا که در این زمان با برداشت عناب از باغات، حجم زیادی از این محصول وارد بازار شده و همین امر باعث می شود بتوان انواع عناب بیرجند را با قیمت مناسب تری خریداری نمود.
فروش عمده عناب در بازار بیرجند توسط کشاورزان و عمده فروشی های مختلف انجام می شود که می توان از این راه ها برای خرید عناب اقدام نمود.عناب بیرجند

عناب بیرجند (Birjand Jujube)

عناب یکی از سه محصول مهم کشاورزی در استان خراسان جنوبی است به طوری که مرکز این استان یعنی بیرجند را شهر عناب می نامند و این نامگذاری به دلیل برداشت حجم زیادی از عناب در این منطقه از کشور است.

شرایط آب و هوایی استان خراسان جنوبی به گونه ای است که هر نوع محصولی در این استان قابلیت کشت ندارد لذا کشاورزان از قدیم الایام عناب را که با شرایط سخت آب و هوایی سازگار است به عنوان محصول اصلی خود در کشاورزی انتخاب کرده اند.

در استان خراسان جنوبی همه شهرستان ها دارای باعات زیادی از عناب هستند اما حجم اصلی عناب در این استان مربوط به شهرستان های بیرجند، خوسف و سربیشه است.

کیفیت عناب بیرجند در مقایسه با کل عناب های برداشت شده خراسان حرف اول را میزند به طوری که در بازار هم کسانی که به دنبال خرید عناب اعلا هستند عناب های بیرجند را خریداری می کنند.عناب بیرجند

قیمت عناب در بازار عمده فروشی بیرجند

بسیاری از افراد به دنبال پیدا کردن قیمت عناب در بازار بیرجند هستند تا بتوانند آن را با قیمت مناسبی خریداری کنند.

از آنجایی که بیرجند مرکز عناب ایران است طبیعی است که قیمت این محصول در بیرجند از دیگر شهر ها مناسب تر باشد و همین موضوع باعث شده بسیاری از کسبه برای خرید عمده عناب تمایل دارند به صورت مستقیم از بیرجند اقدام کنند.

برای اطلاع از قیمت عناب بیرجند در بازار عمده فروشی این شهر لازم است تا با شرکت های عرضه کننده این محصول ارتباط برقرار نمود چرا که این شرکت ها قیمت های خود را به طور لحظه ای بروزرسانی می کنند.

قیمت عناب در بازار عمده فروشی بیرجند از حدود ۷ هزار تومان تا ۷۰ هزار تومان متغیر است.

در اینجا نمی توان قیمت انواع عناب بیرجند به دلیل تغیرات زیادی که دارد را بیان کرد لذا برای دریافت قیمت دقیق انواع عناب با کارشناسان فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.عناب بیرجند

خرید عمده عناب از بیرجند

در بیرجند محل های زیادی برای فروش عمده انواع عناب وجود دارد که می توان از این محل ها برای خرید عناب بیرجند به صورت عمده استفاده نمود.

خرید عمده عناب از بیرجند معمولا توسط اشخاص خاصی انجام می شود که برخی از آن ها به شرح زیر هستند:

  • کسبه بازار مصلی مشهد
  • کسبه بازار مولوی تهران
  • خشکبار فروشی ها
  • کاسبان کنار جاده ها
  • شرکت های پخش خشکبار در سراسر کشور
  • بنکداران
  • فروشگاه ها و عطاری ها
  • و…

برای خرید عناب از بیرجند می توان از سایت های فروش عناب استفاده نمود چرا که این سایت ها شبانه روز در حال انجام خدمات هستند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عناب بیرجند

لیست قیمت روز انواع عناب بیرجند

لیست قیمت روز انواع عناب بیرجند توسط فروشنده های این محصول در بازار عمده فروشی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید