آراد برندینگ
خانه / عناب بیرجند / خرید عناب بیرجند درجه یک

خرید عناب بیرجند درجه یک

عناب بیرجند از لحاظ کیفیت ظاهر و طعم در میان دیگر عناب ها منحصر به فرد می باشد. بهترین تنقلات، برای اعضای خانواده به ویژه کودکان که معمولا با کم خونی مواجه هستند می باشد. عناب رنگ رخساره را باز می کند و چهره را گلگون می کند. با مصرف  عناب، سیستم ایمنی فرد در مواجه با بیماری ها بسیار بالا می رود، که این، یکی از ده ها ویژگی عناب، می باشد.عناب بیرجند

آشنایی با انواع عناب بیرجند

شهرستان بیرجند، واقع در استان خراسان جنوبی می باشد که حدودا ۹۷درصد، کشت و تولید عناب کشور را تشکیل می دهد.

عناب به صورت های خشک و تازه، وارد بازار می شود. میوه عناب، در خراسان جنوبی از اوایل مردادماه برداشت می شود، البته در نقاط کوهستانی خراسان جنوبی برداشت این میوه با کمی تعویق به مهرماه موکول می شود.

عناب بیرجند زمینه اشتغال تعداد زیادی را فراهم کرده است که این کمک بزرگی به چرخه زندگی می باشد.

عناب بیرجند به انواع مختلف تقسیم می شود که در شکل و رنگ و اندازه با یکدیگر فرق می کنند.

عناب به رنگ روشن، معمولا هسته بزرگتری دارد و کمی طعم آن متمایل به ترش می باشد، اما عناب با رنگ تیره، هسته کوچکتری دارد و بسیار شیرین می باشد. در میان انواع عناب، معمولا آن عنابی که رنگ تیره تر و طعم شیرین تری دارد، بیشتر خواهان دارد و به فروش می رسد.

عناب بیرجند، معمولا با سایز های درشت و کشیده و یا گرد و کوچک  تولید می شود.عناب بیرجند

فروش عمده عناب بیرجند درجه یک

تولید کنندگان زیادی در شهرستان بیرجند، به فروش عمده عناب در کنار فروش خرده عناب مشغول می باشند.

با خرید عناب به طور مستقیم از تولید کننده قاعدتا با قیمت مناسب تری می توان بدست آورد.

تولید کنندگان، معمولا عناب خشک را کمی گران تر از عناب تاره به فروش می رسانند. چرا که عناب بعد از خشک شدن کاهش وزن می دهد و همین دلیل اصلی گرانتر بودن عناب خشک نسبت به عناب تازه می باشد.عناب بیرجند

فروش اینترنتی عناب درجه یک بیرجند

تولید کنندگان علاوه بر فروش حضوری، با ایجاد سایت هایی اینترنتی خرید و فروش، و عضویت در اپلیکیشن های معتبر، عناب را به صورت تازه و خشک به فروش می رسانند.

در این روش خرید، تولید کننده با حذف واسطه محصول خود را با قیمت واقعی به فروش می رساند که این به نفع فروشنده و خریدار می باشد. در روش غیر حضوری، در هزینه رفت و آمد صرفه جویی می شود، و خریدار، تنها با یک کلیک، محصول مورد نظر، را درب منزل دریافت می کند.

عناب در بسته بندی های مختلف، به صورت عمده و خرده در این سایت ها، عرضه می شود. نوع بسته بندی عناب در قیمت فروش تأثیر بسزایی دارد. علاوه بر فروش داخلی عناب، به خارج از کشور نیز، صادر می شود.

برای اطمینان بیشتر خریداران از خرید غیر حضوری، بهتر است از سایت هایی خرید کنند که دارای نماد الکترونیک باشد. این نماد، یک نوع ضمانت خرید محصولات اینترنتی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عناب بیرجند

لیست قیمت روز انواع عناب بیرجند

لیست قیمت روز انواع عناب بیرجند توسط فروشنده های این محصول در بازار عمده فروشی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید