آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / خرید عناب خشک از بازار بیرجند

خرید عناب خشک از بازار بیرجند

خرید عناب خشک از بازار بیرجند باعث می‌شود به توان این محصول را با قیمت ارزان تری از سایر شهرهای ایران خریداری کرد چرا که شهر بیرجند شهر عناب است و حجم زیادی از عناب ایران در این منطقه از کشور تولید می شود.خرید عناب خشک

بازار عناب بیرجند

عناب محصولی است که از درختانی خاردار با ارتفاع حدود ۵ تا ۸ متر برداشت می شود و مرکز تولید این محصول در کشور استان خراسان جنوبی می باشد به طوری که بیش از ۹۸ درصد عناب تولیدی در کشور متعلق به این منطقه از کشور است.

بیرجند به عنوان مرکز استان خراسان جنوبی یکی از شهرهایی است که بیشترین حجم تولیدی عناب را دارا است به طوری که روستاهای اطراف بیرجند از جمله روستای سیوجان باکیفیت‌ترین عناب های استان خراسان جنوبی را تولید می کنند.

با توجه به اینکه فصل برداشت عناب خشک در بیرجند با شروع فصل خزان استارت می خورد در این زمان بازار عناب بیرجند رونق می گیرد چرا که بسیاری از کشاورزان عناب برداشت شده خود را برای فروش به بازار بیرجند می‌آورند و خرید و فروش عناب در بازه های زمانی پاییز تا یکی دو ماه بعد از آن از رونق بسیار خوبی برخوردار می شود.خرید عناب خشک

قیمت عناب خشک در بیرجند

قیمت هر محصولی در شهری که تولید میشود ارزان تر از شهرهای دیگر می باشد و این موضوع برای محصولات کشاورزی بیشتر حکم میکند به طوری که قیمت هر محصولی در مرکز تولید آن پایین ترین حالت خود را دارد.

به عنوان مثال قیمت پسته در رفسنجان نسبت به سایر نقاط ایران ارزانتر است چرا که این شهر یکی از شهرهای تولیدکننده اصلی پسته در ایران به حساب می‌آید.

این موضوع برای عناب هم صادق است و با توجه به اینکه شهر عناب بیرجند است قیمت انواع عناب در این شهر ارزان تر از سایر شهرهای ایران می باشد لذا برای خرید عمده عناب بهتر است از بیرجند اقدام کرد تا بتوان این محصول را با قیمت مناسب تری خریداری کرد.

برای اطلاع از قیمت روز عناب خشک در بیرجند می توانید به نمایندگی های فروش این محصول مراجعه کنید و یا از طریق همین سایت با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.خرید عناب خشک

خرید عناب خشک از بازار بیرجند

برای اینکه بتوانیم عناب خشک را از بازار بیرجند خریداری کنیم می توانیم به روش های مختلف اقدام کنیم.

اول اینکه چنانچه درشهر بیرجند آشنایی داشتید می توانید از طریق ارتباط با او علاوه بر اطلاع از قیمت انواع عناب در این شهر هر میزان از عناب را که خواستیم خریداری کنیم.

دوم اینکه می‌توانیم به صورت حضوری به بازار عمده فروشی بیرجند مراجعه کرده و بعد از ارتباط با فروشندگان این محصول و بررسی قیمت ها عناب مورد نظر خود را خریداری کنیم که در این حالت بهتر است زمانی مراجعه کنیم که قصد خرید عمده آن را داشته باشیم وگرنه در خرید جزئی اصلاً صرفه اقتصادی ندارد.

سوم اینکه می توانیم از طریق وب سایت های اینترنتی و ارتباط با کارشناسان فروش آن ها برای خرید عناب خشک و تازه اقدام کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب خشک درجه یک

فروش عناب خشک درجه یک با قیمت ارزان

فروش عناب خشک درجه یک با قیمت ارزان توسط فروشنده های عناب در بازار بیرجند …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید