آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / خرید عناب خشک | عناب خشک کیلویی چند است؟

خرید عناب خشک | عناب خشک کیلویی چند است؟

خرید عناب خشک (Buying dried jujube) در درجه های مختلفی از بیرجند انجام می شود که به دو دسته اصلی عناب دارویی و درشت آجیلی تقسیم می شود. علاوه بر این عناب به دو نوع جگری و روشن نیز تقسیم می شود که در ادامه مقاله به این موضوع و اینکه عناب خشک کیلویی چند است خواهیم پرداخت.خرید عناب خشک

انواع عناب خشک (Types of dried jujube)

اکثر محصولات کشاورزی انواع مختلفی دارند که بعد از برداشت بر اساس آن درجه بندی و به فروش می رسند که علاوه بر کیفیت، قیمت های متفاوتی نیز دارند.

عناب هم به مانند دیگر محصولات انواع مختلفی دارد.
اولین تقسیم بندی عناب بر اساس منطقه ای که کشت می شود است، بهترین عناب ایران، عناب بیرجند هست که مرغوبیت و کیفیت بسیار بهتری نسبت به سایر عناب های ایران دارد.

تقسیم بندی دیگر این محصول بر اساس اندازه و میزان چروک آن است که به دو دسته عناب دارویی و عناب آجیلی تقسیم می شود بدین صورت که هر چقدر این محصول ریزتر و یا داری چروک بیشتری باشد به آن عناب دارویی گفته می شود و برعکس این موضوع هر چقدر عناب درشت تر و صاف تر باشد به آن عناب آجیلی می گویند.

تقسیم بندی دیگر عناب که تخصصی تر می باشد این است که عناب بر اساس رنگ آن به دو دسته عناب روشن و عناب جگری تقسیم می شود. عناب جگری هسته ریزتر، مزه شیرین تر، تو پر تر و مغز سفید است در حالی که عناب روشن هسته درشت تر و مزه ای متمایل به ترش دارد.
تنها مزیت عناب روشن نسبت به عناب جگری این است که این نوع از عناب سطح صاف تری دارد و از نظر ظاهری مشتری پسند تر است.خرید عناب خشک

قیمت عناب خشک بیرجند

عناب با نام بیرجند شناخته می شود چرا که عناب های این منطقه کیفیت بسیار بهتری نسبت به عناب های دیگر کشور دارد و همین امر باعث شده که قیمت عناب خشک بیرجند گرانتر از سایر عناب های ایران باشد.

لازم به ذکر است که عمده عناب ایران هم در این منطقه کشت می شود و طبیعی است که اکثر عناب های موجود در بازار متعلق به بیرجند باشد.

اما قیمت عناب در خود بیرجند کمتر از قیمت فروش آن در شهر های دیگر است از این رو می توانید با خرید اینترنتی عناب آن را با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

قیمت هر کیلو عناب خشک بیرجند از ۱۰ تا ۶۰ هزار تومان متغییر می باشد به طوری که هر چقدر عناب درشت تر باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود. لازم به ذکر است که قیمت عناب جگری به دلیل کیفیت بهتر گرانتر از عناب روشن می باشد.
خرید عناب خشک

خرید عناب خشک به صورت عمده

برای خرید عناب خشک به صورت عمده بهتر است که از بیرجند اقدام کرد تا بتوان این محصول را با قیمت پایین تری خریداری کرد.

فروشندگان عمده عناب کشاورزان و باغداران بیرجندی هستند که در تلاشند عناب را در بهترین کیفیت آن در بازار توزیع کنند. علاوه بر کشاورزان کاسبان عناب نیز مسئولیت فروش عمده عناب بیرجند را بر عهده دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب اعلا

شرکت پخش عناب خشک درجه یک در ایران

شرکت پخش عناب خشک درجه یک در ایران از جمله شرکت‌ های بسیار مهم می …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید