آراد برندینگ
خانه / عناب درجه یک / شرکت صادرکننده عناب درجه یک در ایران

شرکت صادرکننده عناب درجه یک در ایران

شرکت صادرکننده عناب درجه یک در ایران با خرید عناب از کشاورز آن را به صورت مستقیم در اختیار خریداران قرار می دهد. قیمت خرید عناب صادراتی بیرجند بسیار بیشتر از عناب های موجود در بازار داخلی می باشد. در این مقاله به صورت اختصاصی به عناب صادراتی و شرکت صادرکننده عناب درجه یک در ایران خواهیم پرداخت لذا با ما همراه باشید.شرکت صادرکننده عناب درجه یک

عناب صادراتی ایران

عناب یکی از محصولات کشاورزی و استراتژیک خراسان جنوبی می باشد که بیش از ۹۷ درصد عناب برداشت شده در کشور متعلق به این استان می باشد.
ایران از نظر تولید عناب در بین ۳ کشور اول جهان قرار دارد، لازم به ذکر است بیشترین عناب تولید شده در دنیا مختص کشور چین است که در مقالات مختلفی به آن پرداختیم.

صادرات عناب هم به شکل تازه و هم خشک شده آن انجام می شود. اما به دلیل ماندگاری پایین و شرایط خاص حمل و نقل عناب تازه این نوع عناب بسیار کم از کشور خارج می شود.
عناب های صادراتی ایران در بین کشور های مختلف به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالای آن طرفداران زیادی دارد.شرکت صادرکننده عناب درجه یک

شرکت های صادرکننده عناب در ایران

در ایران شرکت های بسیاری وجود دارد که عناب را در بازار داخلی و صادراتی عرضه می کنند و بازار این محصول را در دست گرفته اند. شرکت صادر کننده عناب باید توانایی خرید مستقیم عناب از کشاورز و تامین آن در تناژ بالا را داشته باشد. چرا که در بازار های صادراتی حجم معاملات بسیار زیاد می باشد.

قیمت عمده عناب صادراتی

عناب های صادراتی با توجه به کیفیت بالایی که دارند طبیعی است که قیمت بالایی نیز داشته باشند. عناب بر خلاف سایر محصولات تنوع قیمتی بالایی دارد و تغییر قیمت زیادی ندارد.

برای اطلاع از قیمت عناب صادراتی می توان به شرکت صادرکننده عناب مراجعه کرد. همچنین از طریق نمایندگی های مجاز این شرکت ها می توان از قیمت روز عناب مطلع شد. لازم به ذکر است قیمت عمده عناب صادراتی بیشتر از عناب های معمولی می باشد.شرکت صادرکننده عناب درجه یک

خرید عناب صادراتی از بیرجند

خراسان جنوبی با مرکزیت بیرجند قطب تولید عناب در ایران به حساب می آید و سالانه هزاران تن عناب در کیفیت های مختلف از باغات این استان برداشت می شود. از این رو خریداران عمده عناب برای خرید عناب به بیرجند سفر می کنند و یا از طریق اینترنت خرید خود را انجام می دهند.

برای خرید عناب صادراتی از بیرجند با قیمت مناسب تر از سایر شهر ها از جمله مشهد و تهران امکان پذیر می باشد. بهترین مکان خرید عناب خرید از شرکت صادرکننده عناب درجه یک می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب درشت

فروش عناب درجه یک درشت با قیمت مناسب

فروش عناب درجه یک درشت با قیمت مناسب توسط شرکت آرمیس در حال انجام است …

Call Now Buttonتماس بگیرید