آراد برندینگ
خانه / عناب / صادرات بهترین نوع عناب به کانادا

صادرات بهترین نوع عناب به کانادا

صادرات بهترین نوع عناب به کانادا توسط صادر‌کنندگان عناب در ایران انجام می‌شود که اکثر این صادرکنندگان شرکت‌هایی هستند که در زمینه خرید و فروش انواع عناب فعالیت می‌کنند و با توجه به بازاریابی های بین المللی که دارند انواع عناب های برداشت شده در ایران را به کشورهای مختلف به خصوص کانادا صادر می کنند.صادرات عناب کانادا

بهترین نوع عناب صادراتی

ایران بعد از چین و افغانستان سومین تولیدکننده برتر عناب در جهان به شمار می‌رود و با توجه به نوع عناب هایی که در ایران کشت می شود مزه و کیفیت عناب های ایرانی بسیار بهتر است سایر نمونه های تولید شده در دنیا می باشد اما از نظر اندازه مقداری ریز تر است.

در ایران نیز در مناطق مختلفی عناب کشت می‌شود به عنوان مثال در شمال کشور و مازندران هم عناب کشت می‌شود و در مناطق شمال غربی کشور مانند استان‌های آذربایجان شرقی و غربی نیز باغاتی برای عناب وجود دارد اما بخش اصلی عناب های ایران در منطقه شرق کشور و استان خراسان جنوبی برداشت می‌شود.

شرایط آب و هوایی استان خراسان جنوبی سازگاری بهتری با عناب دارد و کیفیت عناب های برداشت شده در این منطقه از کشور بسیار مطلوب تر از سایر عناب های برداشت شده در مناطق مختلف کشور می باشد لذا بهترین نوع عناب در خراسان جنوبی می باشد و بهترین نوع عناب صادراتی مربوط به عناب های درجه یک این استان که در باغات بیرجند برداشت می‌شود است.

لازم به ذکر است که کیفیت عناب های برداشت شده در استان خراسان جنوبی نیز یکسان نیست و در برخی از مناطق به دلیل شرایط آب و هوایی بهتر و همچنین مراقبت ها و آبیاری بهتری که دارند کیفیت مطلوب تر و بهتری نیز به ثمر می آید.صادرات عناب کانادا

قیمت عناب صادراتی

برای اینکه بخواهیم از قیمت عناب صادراتی مطلع شویم ابتدا لازم است بدانیم عناب صادراتی چیست و به چه عنابی عناب صادراتی گفته می‌شود.

در بازار ایران عرف است که به عناب های درشت و اعلا عناب صادراتی گفته می‌شود یعنی وقتی کسی می‌گوید عناب صادراتی ذهن همه به سمت عناب های درشت و درجه یک می رود اما این فقط تعریفی است که در اصطلاح و عرف بازار درست می باشد و در عمل این موضوع صادق نیست.

وقتی می‌گوییم در عمل این موضوع صادق نیست از اینجا ناشی می شود که بسیاری از کشورها مانند کشورهای هند و پاکستان عناب های ریز و دارویی را از ما خریداری می‌کند لذا به این نوع از عناب هم صادراتی گفته می‌شود چرا که هر محصولی از ایران خارج شود به آن محصول، محصول صادراتی گفته می‌شود لذا عناب های دارویی هم عناب صادراتی هستند که قیمت بسیار ارزانی هم دارند.

قیمت انواع عناب صادراتی را می‌توانید پس از ارتباط با کارشناسان فروش ما و دریافت ویدیوها و تصاویر مربوط به هرکدام مطلع شوید.صادرات عناب کانادا

صادرات بهترین نوع عناب به کانادا

کانادا یکی از کشورهایی است که در چند سال اخیر به خوبی عناب های ایران را خریداری می کند و معمولاً کانادایی‌ها این عناب را برای مصارف دارویی مورد استفاده قرار می‌دهند.

کشور کانادا در قاره آمریکای شمالی قرار دارد که ی ارسال عناب به این کشور از راه دریایی استفاده می‌شود و حدود ۲ تا ۳ ماه نیز زمان می‌برد که عناب از ایران به کانادا برسد.

صادرات بهترین نوع عناب به کانادا توسط شرکت آرمیس در حال انجام است که شما عزیزان میتوانید برای تامین عناب مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب عمده

فروش عناب عمده | قیمت هر کیلوی آن در بیرجند

فروش عناب عمده با توجه به قیمت هر کیلوی آن در بیرجند در بازارهای مختلف …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید