آراد برندینگ
خانه / عناب درشت / عناب درشت صادراتی / فروش عمده عناب درشت صادراتی در بیرجند

فروش عمده عناب درشت صادراتی در بیرجند

فروش عمده عناب درشت صادراتی در بیرجند و شهر های دیگر کشور به خصوص مشهد و تهران در حال انجام است که می توان برای تامین عناب صادراتی مورد نظر خود به بازار این شهر ها مراجعه کرد. قیمت عناب درشت درجه یک در بازار عمده فروشی بیرجند بسیار مناسب تر از دیگر شهر های ایران است چرا که بیرجند مرکز عناب ایران است.عناب درشت صادراتی

عناب درشت صادراتی

عناب محصولی است که هر چقدر درشت تر باشد دارای قیمت بیشتری خواهد بود؛ همین موضوع باعث شده تا همه باغداران و کشاورزان در تلاش برای تولید عناب درشت تری باشند تا بتوانند آن را با قیمت گرانتری در بازار عرضه کنند.

عناب به دو صورت دارویی و آجیلی استفاده می شود که در کشور ما بیشترین مصرف آجیلی عناب مرسوم است.

عناب هایی که ریز هستند و یا دارای چروک زیادی هستند به عنوان عناب دارویی و دمنوشی استفاده می شود که قیمت بسیار ارزانی دارند اما عناب های درشت فقط برای مصرف آجیلی استفاده می شود که جزء گرانترین عناب ها است.

در ایران و در تمام محصولات عرف است که به درجه ک ترین آن محصول، محصول صادراتی گفته می شود؛ این موضوع برای عناب هم صادق است به طوری که عناب های های درشت مرغوب به عنوان عناب صادراتی شناخته می شوند.

عناب درشت صادراتی بهترین نوع عناب در ایران است که از نظر کیفیت و اندازه در بالاترین حد ممکن قرار دارد.عناب درشت صادراتی

قیمت عمده انواع عناب درشت در بیرجند

قیمت عمده انواع عناب درشت در بیرجند را می توان از طریق بازار عمده فروشی این شهر جویا شد.

طبیعی است از انجایی که مرکز عناب ایران شهر بیرجند می باشد، قیمت این محصول در بیرجند در پایین ترین رنج خود قرار داشته باشد.

پایین تر بودن قیمت عناب در بیرجند باعث شده بسیاری از خریداران این محصول به خصوص کسانی که قصد خرید عمده عناب را دارند علاقمند به خرید مستقیم عناب از بازار بیرجند باشند.

برای خرید عناب به صورت عمده از بیرجند می توان از طریق مراکز زیر اقدام نمود:

  • بازار عمده فروشی بیرجند
  • کشاورزان و باغداران
  • وب سایت های اینترنتی فروش عناب
  • و…عناب درشت صادراتی

فروش عمده عناب صادراتی

فروش عمده عناب درشت صادراتی در بسیاری از بازار های کشور در حال انجام است که بازار بیرجند و مشهد نقش پر رنگ تری در فروش انواع عناب را ایفا می کنند.

عناب در ایران یک محصول صادراتی بسیار خاص است. خاص بودن عناب را می توان به این دلیل درای اهمیت دانست که عناب ایران از نظر خواص و مزه بسیار سرتر نسبت به عناب هایی مانند عناب های کشور چین می باشد.

دانه های این یاغوت ارزشمند هم در بخش دارویی توانسته اند به خوبی عمل کنند و هم در بخش تغذیه ای.

فروش انواع عناب به صورت مستقیم از سوی بازاریان در شهر های خراسان جنوبی از جمله بیرجند و قاین به خوبی انجام می شود که توانسته اند به خوبی از عهده این مسئولیت بر بیایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید