آراد برندینگ
خانه / عناب خشک درجه یک / فروش عناب خشک درجه یک | قیمت هر کیلو عناب

فروش عناب خشک درجه یک | قیمت هر کیلو عناب

فروش عناب خشک درجه یک در بازار بیرجند و دیگر شهر های ایران از جمله مشهد و تهران رونق بسیار بیشتری نسبت به بازار شهر های دیگر کشور دارد. قیمت هر کیلو عناب در بازار این شهر ها با توجه به هزینه های حمل و نقل و… متفاوت از هم می باشد و به همین جهت است که برای خرید عمده عناب اغلب از بیرجند اقدام می کنند.
چرا که شهر عناب می باشد و به دلیل فراوانی عناب در این شهر قیمت آن نیز بسیار مناسب تر از شهر های دیگر ایران است.عناب خشک درجه یک

عناب خشک درجه یک (First-class dried jujube)

فصل برداشت عناب خشک در بیرجند با شروع فصل پاییز استارت می خورد و با توجه به شرایط آب و هوایی حاکم یک تا دو ماه ادامه دار است. در این زمان کشاورزان عناب را به صورت درهم(ریز و درشت با هم) جمع آوری می کنند و سپس عناب برداشت شده به انبار های نگهداری عناب منتقل می شود.

از آنجایی که عناب در هنگام برداشت از درخت در سایز های مختلفی می باشد میبایست آن را بر اساس اندازه در گرید های مختلفی سورت کرد تا با توجه به نیاز مصرف کننده و مشتری برای او ارسال شود.

عناب از ریز دارویی تا درشت دستچین صادراتی بر اساس اندازه و میزان چروک سورت بندی می شود. به عناب هایی که چروک کم و اندازه بزرگی داشته باشد عناب درجه یک گفته می شود که تقاضای بسیار خوبی از سوی مصرف کنندگان عناب دارد.عناب خشک درجه یک

قیمت هر کیلو عناب خشک در بازار

قیمت هر کیلو عناب خشک در بازار را ملاک های متعددی تعیین می کند به طوری که گذشته از اندازه و کیفیت عناب بازار محل فروش عناب هم تاثیر زیادی در قیمت آن دارد چرا که هزینه های اجاره مغازه ها متفاوت می باشد.

شهر محل فروش عناب هم تاثیر بسیار زیادی در قیمت هر کیلو عناب دارد به طوری که قیمت عناب در شهر های بزرگ و پر جمعیت گرانتر از شهر های کم جمعیت می باشد چرا که هزینه های شهر های بزرگ بیشتر می باشد.

برخی از قیمت های عناب خشک در سال ۹۹ به شرح زیر بود:

  • عناب دارویی: حدود ۷ هزار تومان
  • عناب ریز: حدود ۱۴ هزار تومان
  • عناب متوسط: حدود ۲۰ هزار تومان
  • عناب درشت: حدود ۳۰ هزار تومان
  • عناب درشت درجه یک: حدود ۵۰ هزار تومان

برای اطلاع از قیمت هر کیلو عناب تازه و عناب خشک در سال جاری با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.عناب خشک درجه یک

فروش عمده عناب خشک درجه یک

فروش عمده عناب خشک درجه یک در پاییز رشد رونق بسیار خوبی دارد چرا که هم فصل برداشت عناب می باشد و هم با سرد شدن هوا تقاضای عموم مردم به محصولی مثل عناب که برای درمان سرماخوردگی و… مفید است افزایش پیدا می کند.

فروش عناب در بیرجند توسط بنکداران، عمده فروشان و شرکت های فعال در این زمینه انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب اعلا

شرکت پخش عناب خشک درجه یک در ایران

شرکت پخش عناب خشک درجه یک در ایران از جمله شرکت‌ های بسیار مهم می …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید