آراد برندینگ
خانه / عناب درجه یک / فروش عناب درجه یک درشت با قیمت مناسب

فروش عناب درجه یک درشت با قیمت مناسب

فروش عناب درجه یک درشت با قیمت مناسب توسط شرکت آرمیس در حال انجام است که شما می توانید این نمونه از عناب و همچنین سایر نمونه های این محصول را از طریق همین سایت و ارتباط با کارشناسان شرکت ما به صورت عمده و یا حتی کیلویی سفارش دهید. قیمت هر کیلو عناب درجه یک درشت با توجه به حجم خرید متفاوت خواهد بود که در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.عناب درجه یک درشت

بهترین عناب در ایران

ایران یکی از تولید کننده های بزرگ عناب در جهان به شمار می رود و بعد از کشورهای چین و افغانستان سومین تولیدکننده بزرگ عناب در دنیا است که نمونه های درجه یک و با کیفیت از این محصول در ایران کشت و برداشت می شود و به نوعی بومی ایران بوده و در دیگر از کشورها این نمونه از عناب ها برداشت نمیشود.

عناب های بومی ایران که اکثراً سایز متوسط و ریز دارند بسیار شیرین بوده و علاوه بر مصرف دارویی مصرف آجیلی نیز دارند.

در نقاط مختلفی از ایران نیز عناب کشت می‌شود اما سازگاری درخت عناب با آب و هوای گرم و خشک بسیار بهتر از سایر آب و هواهای ایران بوده است و این موضوع سبب شده است در استان خراسان جنوبی که این گونه آب و هوا را داریم شاهد کشت گسترده عناب باشیم.

با توجه به این موضوع متوجه می‌شویم که بهترین عناب ها در ایران متعلق به عناب های برداشت شده در استان خراسان جنوبی است اما لازم است بدانید که تمام عناب های استان خراسان جنوبی دارای کیفیت یکسان نمی باشند و در برخی از مناطق شاهد برداشت عناب های باکیفیت‌تر هستیم.

بهترین عناب در استان خراسان جنوبی مربوط به عناب های شهرستان بیرجند و روستا هایی از قبیل سیوجان و تقاب می باشد که با کیفیت ترین نمونه های عناب در کشور را تولید می‌کنند.عناب درجه یک درشت

قیمت عناب درجه یک درشت

در بسیاری از محصولات کشاورزی از جمله عناب سایز یکی از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت میباشد به طوری که هرچقدر اندازه این محصولات درشت تر و بزرگتر باشد این موضوع سبب می‌شود که قیمت آن محصول نیز گران تر شود.

با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین شرایط نگهداری و کوددهی و آبدهی درخت عناب، محصولات برداشت شده در این درخت دارای سایزهای متفاوت می باشد یعنی از ریز تا رشت در یک درخت عناب، عناب موجود است.

با توجه به اینکه هر چقدر عناب درشت تر باشد بازار پسندی بهتری دارد و در نتیجه قیمتش بیشتر است کشاورزان در تلاش هستند تا بتوانند با آبیاری و کوددهی مناسب عناب های درشت تری برداشت کنند چرا که خواهند توانست سود بیشتری ببرند.

قیمت هر کیلو عناب درجه یک درشت در کمترین حالت چیزی در حدود ۷۰ هزار تومان خواهد بود و نمونه های با کیفیت تر این محصول قیمتی در حدود ۹۰ تا ۹۵ هزار تومان نیز دارند.عناب درجه یک درشت

فروش عمده عناب درشت با قیمت ارزان

عناب درشت که بسیار پر تقاضا می باشد دارای قیمت های متنوعی نیز است که میزان چروک و همچنین میزان خرید عناب بسیار تاثیرگذار در این قیمت می باشد یعنی اینکه هر چقدر چروک کمتری داشته باشد و یا حجم خرید کمتر باشد باعث خواهد شد قیمت محصول افزایش یابد و برعکس این موضوع نیز صادق است.

فروش عمده عناب درشت با قیمت ارزان توسط کشاورزان و تولید کننده های این محصول انجام می شود و از آنجایی که ما در شرکت آرمیس خود کشاورز و تولید کننده عناب هستیم می توانید نمونه های مختلف این محصول را با قیمت بسیار مناسب از طریق شرکت ما سفارش دهید.

در حال حاضر برای اطلاع از قیمت هر کیلو عناب درشت درجه یک و مشاوره برای خرید آن می توانید از طریق همین سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب درشت

خرید عناب درشت از مرکز تولید آن

خرید عناب درشت از مرکز تولید آن با قیمت بسیار ارزان تری نسبت به سایر …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید