آراد برندینگ
خانه / عناب تازه بیرجند / فصل خرید عناب تازه بیرجند

فصل خرید عناب تازه بیرجند

فصل خرید عناب تازه بیرجند با برداشت این محصول در نیمه دوم تابستان آغاز می شود به طوری که در این زمان بسیاری از بازاریان شهرهای مختلف برای خرید عناب تازه از بیرجند اقدام می کنند تا بتوانند آن را در شهرهای مختلف ایران به فروش برسانند.فصل عناب تازه

فصل برداشت عناب تازه

عناب تازه وقتی که میرسد رنگش سبز همراه با لکه های قرمز بر روی آن می باشد که به آن نوبرانه عناب تازه گفته می‌شود.

عناب تازه را نمی‌توان در تمام ایام سال خریداری کرد چرا که ماندگاری آن در مقایسه با عناب خشک بسیار پایین است و حدود ۱۰ تا ۱۵ روز ماندگاری دارد که این موضوع باعث می شود فقط در فصل برداشت این محصول به توان آن را خریداری کرده و مصرف کرد.

البته با روش هایی مانند قرار دادن عناب تازه در فریزر می توان در فضای دیگری از سال نیست آن را مورد استفاده قرار داد اما آن کیفیتی که در هنگام برداشت دارد نخواهد داشت.

برای برداشت عناب تازه باید دانه دانه عناب ها چیده شود و اینگونه نیست که مانند عناب خشک به شاخه های درخت با چوب ضربه بزنیم تا آنها بر روی زمین بریزد چرا که عناب تازه بسیار حساس است و در صورتی که چوب به آن برخورد کند یا بر روی زمین بیفتد تیکه تیکه می شود.

فصل برداشت عناب تازه در دو ماه پایانی تابستان می باشد و در این زمان میتوان برای خرید و مصرف آن اقدام کرد و چنانچه این بازه زمانی گذشت دیگر عناب تازه برای فروش وجود نخواهد داشت.فصل عناب تازه

قیمت عناب تازه در سال جدید

عناب تازه به مانند عناب خشک نیست و قیمت مشخصی دارد، قیمت این محصول بستگی به میزان برداشت و میزان تقاضا از سوی بازار دارد به طوری که هر چقدر که برداشت این محصول افزایش پیدا کند طبیعتاً قیمت آن مناسب تر خواهد بود و بالعکس اگر برداشت این محصول کاهش پیدا کند قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد.

در سال جدید برای اینکه بتوانیم قیمت انواع عناب تازه را به دست آوریم لازم است تا به بازار بیرجند نگاهی بیندازیم چرا که قیمت‌ها در این بازار مشخص می‌شود و برای اینکه بتوانیم با فروشنده های عناب تازه در بیرجند ارتباط بگیریم می‌توانیم از طریق وب سایت های اینترنتی فروشنده های عناب تازه بیرجند را پیدا کرده و قیمت روز را از آنها استعلام بگیریم.فصل عناب تازه

فصل خرید عناب تازه بیرجند

با توجه به اینکه در قسمت قبل مشخص شد فصل برداشت عناب تازه چه زمانی است لذا می‌توانیم پی ببریم که فصل خرید عناب تازه بیرجند نیز همین زمان می باشد و باید برای خرید این محصول در این بازه زمانی اقدام کنیم.

لازم به ذکر است که توجه داشته باشید در بعضی از موارد غیر از فصل عناب تازه کسانی هستند که ادعای فروش عناب تازه می کند یعنی می گویند که ما عناب تازه بیرجند را می‌فروشیم در حالی که مثلاً چند ماه از فصل برداشت عناب تازه هم گذشته است باید بدانید که این نمونه از عناب ها همان عناب خشک است که خیس می شود و به حالت تازه در می آید، در واقع شما برای خرید عناب بخشی از پولی که می‌دهید به آب پول می‌دهید چرا که عناب وقتی خیس می شود تا چهل درصد وزن خود آب جذب میکند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب تازه

سایت خريد عناب تازه بیرجند

عناب یکی از میوه های پر خاصیت است که طرفداران زیادی دارد که از جمله این خواص می توان به درمان یبوست و ضد سرطان بودن آن اشاره کرد. آسان ترین راه برای خرید عناب ت

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید