آراد برندینگ
خانه / عناب خشک بیرجند / قیمت عناب خشک بیرجند در سال ۱۴۰۰

قیمت عناب خشک بیرجند در سال ۱۴۰۰

قیمت عناب خشک بیرجند در سال ۱۴۰۰ اصلی ترین موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد. برای خرید عناب برداشت شده در سال ۴۰۰ می بایست ابتدا از قیمت روز انواع آن مطلع شد که ما علاوه بر فروش عمده عناب ۱۴۰۰ قیمت انواع آن را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید عناب مورد نظر خود را خریداری کنید.عناب خشک بیرجند

فصل برداشت عناب خشک در بیرجند

عناب یکی از محصولات کشاورزی استان خراسان جنوبی می باشد که اقتصاد بسیاری از مردم این استان به عناب وابسطه است به طوری که در جای جای این خراسان می توان باغ های پهناور عناب را مشاهده کرد که کشاورزان در آن ها به دنبال طلب روزی حلال از خداوندگار هستند.

عناب به دو صورت تازه و خشک از باغات برداشت می شود که نوع تازه آن از اواسط تابستان شروع به برداشت می شود و تا اواخر تابستان هم ادامه دارد که به دلیل ماندگاری پایین این نوع از عناب حجم بسیار کمی به صورت تازه برداشت می شود.

عناب خشک در استان خراسان با شروع فصل پاییز برداشت می شود و اکثر کشاورزان هم عناب خود را به این صورت برداشت می کنند تا بتوانند آن را در بهترین زمان در بازار عرضه کنند.عناب خشک بیرجند

قیمت عناب خشک بیرجند در سال ۹۹

عناب خشک با فاکتور های متعددی قیمت گذاری می شود تا افراد بتوانند با خیال راحت این محصول را خرید و فروش کنند. فاکتور هایی مانند اندازه و کیفیت عناب از اصلی ترین ملاک های قیمت گذاری این میوه اعجاب انگیز می باشد.

در سال ۹۹ حدود ۶ هزار تن عناب از باغات مختلف برداشت شد و تا پایان سال توانست نیاز کشور را به این محصول برطرف کند. هر چند که قیمت محصولات مختلف در این سال افزایش چشمگیری داشت اما عناب خشک بیرجند تغییر قیمتی زیادی با سال های قبل نداشت.

در ادامه به برخی از قیمت های عناب در سال گذشته اشاره می کنیم:

  • قیمت عناب دارویی: ۶ تا ۸ هزار تومان
  • قیمت عناب ریز: ۱۲ تا ۱۵ هزار تومان
  • عناب متوسط: ۱۸ تا ۲۲
  • عناب درشت: ۳۰ تا ۳۵ هزار تومان
  • قیمت عناب درشت درجه یک: ۴۵ تا ۵۰ هزار تومانعناب خشک بیرجند

قیمت عناب خشک بیرجند در سال ۱۴۰۰

قیمت عناب خشک بیرجند در سال ۱۴۰۰ به ازای هر کیلو عناب متفاوت می باشد چرا که عناب خشک بر اساس اندازه و کیفیت درجه بندی می شود به عنوان مثال قیمت عناب خشک درشت گرانتر از عناب های ریز تر می باشد.

در سال ۴۰۰ به مانند سال قبل عناب در سطح وسیعی کشت شده است و شاهد گسترش باغات عناب در استان خراسان جنوبی هستیم.
در آغاز سال ۱۴۰۰ که عناب های موجود در بازار از سال نود و نه هست شاهد تغییر قیمتی در این محصول نبودیم و برای برداشت عناب سال هزار و چهارصد پیش بینی می شود قیمت های جدید افزایش ۲ تا ۳ هزار تومانی ای داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب خشک بیرجند

خرید انواع عناب خشک بیرجند

خرید انواع عناب خشک بیرجند با قیمت های متفاوت از طریق بازارهای عمده فروشی آن …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید