آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / قیمت عناب خشک درجه یک در بیرجند

قیمت عناب خشک درجه یک در بیرجند

قیمت عناب خشک درجه یک در بیرجند با توجه به تولید انبوه عناب در این شهر به مانند دیگر شهر های خراسان جنوبی از جمله قاین نسبت به قیمت عناب در تهران و اصفهان بسیار پایین تر می باشد. قیمت هر کیلو عناب خشک در بیرجند از ۶ هزار تومان تا ۳۵ هزار تومان متغییر است.قیمت عناب خشک درجه یکقرار دادن عناب در گروه میوه ها عجیب می باشد. اما عناب میوه بسیار ارزشمندی است که ارزش غذایی بالایی دارد و اسامی دیگری مانند خرمای چینی و خرمای قرمز دارد. درخت عناب در حدود ۸ متر ارتفاع دارد و برگ های سبز مایل به زرد دارد.

میوه عناب در اندازه یک زیتون است و بعد از خشک شدن به رنگ جگری در می آید و وزنش کاهش پیدا می کند. گفته می شود که منشا اولیه عناب آسیای جنوبی و کشور چین می باشد. میوه عناب بالغ بر ده هزار سال سابقه دارد و تا به حال بیش از ۴۰۰ گونه از این میوه یافت شده است.

قیمت عناب خشک درجه یکقیمت عناب خشک درجه یک

عناب در حالت خشک شده قیمتی بالاتر از عناب تازه دارد و دلیل آن هم سبک تر شدن میوه عناب بعد از خشک شدن می باشد.
عناب خشک از اواخر شهریور در خراسان جنوبی یافت می شود. آما قیمت عناب خشک درجه یک چقدر است؟

قیمت عناب خشک دارویی در حدود ۵ تا ۶ هزار تومان و قیمت عناب خشک درجه یک ۳۰ تا ۳۵ هزار تومان می باشد. که عناب هرچقدر درشت تر باشد قیمت آن افزایش خواهد یافت.

قیمت عناب بیرجند (Price of jujube Birjand)

خراسان جنوبی تنها استان ایران است که با حجم زیاد عناب تولید می کند. بیرجند به عنوان مرکز این استان دارای باغات بسیار فراوانی می باشد. فراوانی باغات عناب در این شهر باعث کاهش قیمت عناب در بیرجند شده است. قیمت عناب تازه بیرجند از حدود ۴۰۰۰ تومان تا ۱۰۰۰۰ هزار تومان متغییر است. همچنین قیمت عناب خشک بیرجند از ۶۰۰۰ تومان تا ۳۵۰۰۰ تومان متغییر است. که این متغییر بودن بستگی به کیفیت و ریز و درشتی عناب دارد.
عناب های با کیفیت بیشتر و درشت تر دارای قیمت بیشتری هستند.قیمت عناب خشک درجه یک

عناب خشک در بارداری

یکی از مهمترین خاصیت های عناب تاثیر مثبت آن بر جنین می باشد. خوردن عناب خشک در هنگام بارداری به زنان بسیار توصیه می شود. چرا که خوردن عناب برای زنان باردار باعث کاهش درد های شکمی مادر می شود. لازم به ذکر است بیشترین تاثیر خوردن عناب در ماه دوم بارداری می باشد.

همچنین عناب میوه ای خواب آور است. که این خود برای کاهش استرس و اضطراب در بارداری موثر است. پاکیزه بودن خون در هنگام بارداری باعث زیبا شدن نوزاد می شود. که با خوردن عناب به عنوان یک تصفیه کننده خون به این امر می توان دست یافت.

خرید عناب خشک (dried jujube Buy)قیمت عناب خشک درجه یک

عناب خشک به دلیل ماندگاری بالای آن در تمام فصول سال یافت می شود. خرید و فروش عناب خشک برای بسیاری از افراد باعث ایجاد شغل شده است.
اما همین امر باعث افزایش قیمت عناب خواهد شد. چرا که دست به دست شدن عناب در بین دلالان باعث گرانتر شدن عناب می شود.

ما در مجموعه آرمیس به شما توصیه می کنیم تا با خرید اینترنتی عناب خشک از قیمت عناب در بیرجند بهرمند شوید و خرید عناب از کشاورز را تجربه کنید چرا که ما خود کشاورز و تولید کننده عناب هستیم.
فروش عناب خشک بیرجند با قیمت هایی در حدود ۶۰۰۰ تومان تا ۳۵۰۰۰ تومان انجام می شود.

فواید عناب خشک (Benefits of dried jujube)قیمت عناب خشک درجه یک

عناب دارای خواص بسار زیادی می باشد که در طب سنتی هم بسیار به آن سفارش شده است.
خوردن حداقل ۴۰ میلی گرم عناب در شبانه روز سلامت سیستم گوارش را تضمین می کند. چرا که عناب باعث پاکسازی سیستم گوارش بدن از سموم مختلف می شود. در زیر به چند نمونه از خواص بی شمار عناب اشاره می کنیم:

  1. کاهش التهاب
  2. کاهش استرس و اضطراب
  3. منظم شدن گردش خون
  4. تقویت استخوان ها
  5. کمک به هضم غذا
  6. سم زدایی خون
  7. مفید برای رشد مو
  8. و…
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب اعلا

شرکت پخش عناب خشک درجه یک در ایران

شرکت پخش عناب خشک درجه یک در ایران از جمله شرکت‌ های بسیار مهم می …

Call Now Buttonتماس بگیرید