آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / قیمت عناب خشک در سال ۴۰۰ | تفاوت قیمت عناب ۱۴۰۰ با ۹۹

قیمت عناب خشک در سال ۴۰۰ | تفاوت قیمت عناب ۱۴۰۰ با ۹۹

قیمت عناب خشک در سال ۴۰۰ و تفاوت آن با قیمت سال ۹۹ موضوع اصلی این مقاله می باشد. قیمت عناب خشک در سال ۱۴۰۰ و همچنین عناب تازه در این سال سوال اصلی کاسبان و تجار عناب می باشد تا بتوانند با آگاهی از قیمت عناب ۱۴۰۰ با قیمت روز معاملات خود را انجام دهند که ما در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد.عناب خشک در سال 400

عناب خشک در سال ۹۹

عناب در سال ۹۹ از باغات بسیاری در استان خراسان جنوبی برداشت و روانه بازار شد و توانست نیاز بازار داخلی و صادراتی را تا حد زیادی برآورده سازد.

در سال گذشته حدود ۵ تا ۶ هزار تن عناب خشک از سطح این باغات برداشت شد که به علت شرایط نامساعد آب و هوایی در خراسان این میزان نسبت به سال ۹۸ کاهش یافته بود.

عناب خشک در سال ۹۹ عمدتا برای مصرف دارویی و همچنین آجیلی مورد مصرف قرار گرفت که بیشترین مصرف عناب در استان های تهران و اصفهان ثبت شده است.عناب خشک در سال 400

قیمت عناب خشک در سال ۹۹ چقدر بود؟

قیمت عناب خشک در سال ۹۹ تغییرات زیادی را به خود دید به طوری که مدام شاهد تغییر قیمت عناب بودیم این تغییر قیمت از ابتدای فصل روند افزایشی به خود گرفت و در انتهای سال ۹۹ به ثبات نسبی ای رسید.

قیمت هر کیلو عناب خشک در سال ۹۹ را از طریق فروشگاه های معتبر آن در سراسر کشور اعلام می شد که به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • قیمت عناب دارویی: کیلویی حدود ۸ هزار تومان
  • عناب ریز: کیلویی حدود ۱۴ هزار تومان
  • عناب متوسط: حدود ۲۰ هزار تومان
  • قیمت عناب درشت: حدود ۳۵ هزار تومان
  • عناب درشت درجه ۱: حدود ۵۰ هزار تومانعناب خشک در سال 400

عناب تازه و قیمت آن در سال ۴۰۰

عناب تازه به خاطر راحتی در مصرف آن و طعم فوق العاده ای که دارد پیوسته مورد توجه علاقمندان به این محصول بوده است و پیوسته به دنبال راهی برای خرید عناب تازه می باشند.

عناب تازه در تابستان و در مرداد و شهریور ماه از باغات بیرجند برداشت می شود که می توان این محصول را به صورت اینترنتی به راحتی تهیه نمود. قیمت عناب تازه نسبت به عناب خشک ارزان تر می باشد در سال ۹۹ قیمت هر کیلو عناب تازه ۱۵ تا ۱۸ هزار تومان بود و در سال ۴۰۰ پیش بینی می شود قیمت این محصول به حدود ۲۰ هزار تومان برسد.
عناب خشک در سال 400

عناب خشک در سال ۴۰۰

عناب خشک در سال ۴۰۰ به مانند هر سال با آغاز فصل خزان از باغات عناب برداشت می شود. برای سال ۱۴۰۰ پیش بینی می شود در خراسان جنوبی بیش از ۷ هزار تن عناب برداش شود که بیشترین آن در شهرستان های بیرجند، سربیشه و خوسف خواهد بود.

برداشت عناب خشک در سال ۴۰۰ به دو روش سنتی و صنعتی انجام می گیرد به صورتی که در روش سنتی به وسیله ضربه زدن به شاخه درخت با چوب های بلند انجام می گیرد و برداشت آن در روش صنعتی با استفاده از شیکر های مخصوص می باشد که در ویدئوی زیر می توانید مشاهده بفرماید.

قیمت عناب خشک در سال ۱۴۰۰

در مقالات مختلفی در رابطه با عوامل تاثیر گذار در قیمت عناب صحبت کردیم و به فاکتور هایی مانند اندازه و کیفیت عناب و موارد دیگری پرداختیم و متوجه شدیم که قیمت این محصول به پارامتر های زیادی وابسطه است.

قیمت عناب خشک در سال ۱۴۰۰ را می توان به طور تقریبی پیش بینی کرد و اگر مشکلات آب و هوایی بوجود نیاید با برداشت حدود ۷ هزار تن عناب نیاز کشور تا حد زیادی برطرف می شود و با این وجود پیش بینی می شود افزایش زیادی در قیمت عناب نداشته باشیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب اعلا

شرکت پخش عناب خشک درجه یک در ایران

شرکت پخش عناب خشک درجه یک در ایران از جمله شرکت‌ های بسیار مهم می …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید