آراد برندینگ
خانه / عناب درجه 1 / قیمت عناب درجه ۱ در بیرجند

قیمت عناب درجه ۱ در بیرجند

قیمت عناب درجه ۱ در بیرجند چقدر است؟ این سوال یکی از مهمترین سوالات برای کشاورزان و خریداران عناب می باشد. خرید عناب درجه ۱ از بیرجند به صورت عمده و جزئی انجام می شود. در این مقاله سعی داریم به این مسئله بیشتر بپردازیم پس تا پایان با ما همراه باشید.قیمت عناب درجه 1

عناب درجه ۱

عناب را با نام بیرجند و خراسان جنوبی می شناسند. عناب های بیرجند از درجات کیفی متفاوتی برخوردار هستند. که یکی از مهمترین مسائل در تعیین قیمت عناب همین مسئله است.

عناب به دو صورت تازه و خشک به فروش می رسد و در سراسر کشور و حتی جهان طرفدارن خاص خود را دارد.
اصطلاحا به عنابی، عناب درجه ۱ گفته می شود که از هر لحاظ بهترین باشد یعنی:

  • از نظر کیفیت، عناب بدون کرم خوردگی و شکستگی باشد
  • همچنین از لحاظ اندازه در بزرگترین حالت ممکن باشد.

عنابی که چنین حالتی را داشته باشد عناب درجه ۱ است.قیمت عناب درجه 1

حال سوال اینجاست که قیمت عناب درجه ۱ چقدر است؟

قیمت عناب درجه ۱ در بیرجند

عناب درجه یک در بیرجند و سایر شهرستان های خراسان جنوبی به وفور یافت می شود. خصوصا در مهر ماه که فصل برداشت عناب می باشد می توان به راحتی و با قیمت های مناسب هر نوع عنابی را از خراسان جنوبی خریداری کرد.

قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در بیرجند در سال گذشته از ۳۰۰۰۰ تومان به بالا بود. همچنین قیمت هر کیلو عناب تازه در این شهر از ۴۰۰۰ تومان تا ۹۰۰۰ تومان متغییر بود.

عناب درجه ۱ بیشتر برای برای مصارف آجیلی مورد استفاده قرار می گیرد و برای مصارف دارویی و دمنوشی از عناب های با درجه کیفی پایین تر استفاده می شود.قیمت عناب درجه 1

خرید و فروش عناب در بازار تهران

شهر های بزرگ کشور از جمله تهران و اصفهان طرفداران بیشتری برای عناب دارد.

در تهران به عنوان پایتخت کشور با توجه به جمعیت بالایی که دارد افراد زیادی خواهان عناب بیرجند می باشند. خرید و فروش عناب در بازار های این شهر رونق بالایی دارد.
عناب با توجه به خواص بیشماری که دارد در سال های اخیر میزان مصرف آن رشد چشم گیری داشته است. با مراجعه به بازارهای تهران نظیر بازار مولوی و بازار بزرگ تهران می توان می توان به راحتی هر نوع عنابی را خریداری کرد.

اما قیمت عناب درجه ۱ در این بازارها بیشتر از قیمت عناب در بیرجند می باشد. برای حل این مشکل شما می توانید با خرید اینترنتی عناب از قیمت عناب در خراسان جنوبی بهرمند شوید و بواسطه این کار خود واسطه ها را حذف خواهید کرد.قیمت عناب درجه 1

فروش عناب خشک درجه ۱ بیرجند و قائنات

شهرستان های بیرجند و قاین از قطب های اصلی تولید عناب به حساب می آیند.

قیمت عناب درجه ۱ در این شهر ها به مراتب کمتر از شهرهای دیگر به خصوص استان های غربی کشور می باشد. فروش عناب تازه و خشک در این شهرها همه ساله رونق بالایی دارد.
فروش عناب تازه فقط از اوایل مرداد ماه تا اواخر شهریور امکان پذیر است و نمی توان در تمام فصل های سال عناب تازه را پیدا کرد. ولی عناب خشک به دلیل ماندگاری بالایی که دارد در تمام ایام سال به فروش می رسد.قیمت عناب درجه 1

قیمت فروش عمده و جزئی عناب

خرید و فروش هر محصولی به صورت عمده و جزئی با قیمت های متفاوتی انجام می شود.
عناب نیز در فروش عمده قیمت متفاوتی با فروش جزئی دارد.

اکثر فروش های شرکت های مختلف در خراسان جنوبی به صورت عمده انجام می شود. قیمت هر کیلو عناب درجه ۱ در حالت جزئی از ۴۰ هزار تومان به بالا می باشد. این در حالی است که فروش عمده با قیمتی در حدود ۳۵۰۰۰ تومان و کمتر می باشد.

کشت و صنعت آرمیس توانایی تامین هر میزان از عناب برای بازارهای داخلی و صادراتی را دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com
Call Now Buttonتماس بگیرید