آراد برندینگ
خانه / عناب / مرکز خرید عمده عناب قرمز

مرکز خرید عمده عناب قرمز

مرکز خرید عمده عناب قرمز جگری و روشن در هر شهری از ایران وجود دارد به خصوص شهرهای بیرجند و مشهد که مراکز فروش عناب می باشند و همچنین شهرهایی مانند تهران و کرج که تقاضای بسیار زیادی برای عناب در این شهرها می‌باشد.عناب قرمز

عناب قرمز چیست؟

عناب محصولی به اندازه یک زیتون می باشد که همانند زیتون یک هسته استخوانی در وسط آن وجود دارد.

عناب قبل از اینکه برسد به رنگ سبز بوده و کاملا شبیه زیتون است و یکی از دلایلی که به عناب میوه زیتون شکل گفته می‌شود و دقیقاً همین مورد است.

بعد از اینکه عناب به حالت تازه در می آید رنگ آن قرمز به همراه لکه های سبز بر روی سطح آن می باشد و سرانجام بعد از اینکه عناب کاملاً می رسد رنگ آن به قرمز تبدیل می شود.

عناب بر اساس شکل ظاهری به دو نوع عناب قرمز جگری و عناب روشن تقسیم می‌شود که دلیل نامگذاری این نمونه‌ها به این دلیل است که عناب جگری رنگ قرمز بسیار تیره دارد ولی عناب روشن رنگ قرمز روشن دارد.

این دو نمونه عناب تفاوت های بسیار زیادی دارند به طوری که هسته عناب جگری ریزتر است و این نمونه عناب مزه ای بسیار شیرین تری نسبت به عناب روشن دارد و همچنین مغز آن کاملا توپر است.عناب قرمز

قیمت هر کیلو عناب قرمز جگری

یکی از مواردی که بسیار تاثیرگذار در قیمت هر کیلو عناب می باشد و کمتر کسی به آن توجه می‌کند نوع عناب می باشد که همان طور که گفته شد عناب به دو نمونه جگری و روشن تقسیم می‌شود.

از آنجایی که عناب قرمز جگری هسته ریزی دارد و همچنین مغز پر می باشد و مزه آن نیز شیرین تر است این موارد باعث شده است که تقاضا برای عناب جگری بیشتر از عناب روشن باشد لذا طبیعی است که قیمت نمونه جگری نیز بیشتر از نمونه دیگر باشد.

قیمت هر کیلو عناب قرمز جگری به طور متوسط ۱۰ هزار تومان از عناب روشن در حالتی که سایزهای یکسانی داشته باشند گرانتر می باشد که شما میتوانید برای دریافت قیمت های دقیق تر از دو نمونه عناب با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.عناب قرمز

مرکز خرید عمده عناب قرمز

بعد از اینکه در پاییز عناب هل توسط کشاورزان از باغات برداشت شد در شهرهای بیرجند و مشهد مراکزی برای خرید عناب از کشاورزان به وجود می‌آید که این مراکز بازاریانی مشغول به فعالیت هستند که عناب های کشاورزان را به صورت عمده خریداری می‌کنند و بعد از اینکه سورت بندی کردند به صورت عمده به فروش می رسانند.

لذا می‌توان به مرکز خرید عمده عناب قرمز مراجعه کرد و عناب های برداشت شده خود را به این مراکز فروخت و همچنین اگر قصد خرید عناب داشته باشیم نیز می توانیم به همین مراکز مراجعه کنیم و نمونه‌های مختلف آن را تهیه کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب عمده

فروش عناب عمده | قیمت هر کیلوی آن در بیرجند

فروش عناب عمده با توجه به قیمت هر کیلوی آن در بیرجند در بازارهای مختلف …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید