آراد برندینگ
خانه / عناب / مرکز عرضه عناب ارگانیک

مرکز عرضه عناب ارگانیک

عناب ارگانیک. عنابی است که به شکل درختچه بوده و قد آن تا ده متر می رسد عناب معمولا در مناطق خشک و گرمسیر رشد می کنند. عناب نیز مانند بسیاری از میوه داری خواص درمانی و دارویی می باشد. ابتدا عناب به رنگ سبز است و پس از آن که کامل می رسد قرمز رنگ می شود.

بیشترین تولید عناب در خراسان جنوبی می باشد ونام قطب تولید عناب به خود اختصاص داده است، عناب را خرمای قرمز نیز می‌گوید. ایران از نظر اینکه چه مقدار از کشت و زرع عناب را تولید می‌کند در سطح جهان رتبه سوم را کسب کرده است.در ایران درختان بزرگسال زیادی وجود دارد در میان آنها درختان عناب در این میان با ۴۰۰ سال سن هم مشاهده می شود.

برداشت این محصول با توجه به شرایط آب و هوایی متفاوت می باشد در شهرهای گرم تر برداشت محصول از ابتدا مرداد ماه شروع شده ولی در مناطق سرد و کوهستانی برداشت محصول از ابتدا مهر ماه شروع می شود این میوه مقوی را می توان به صورت تازه یا خشک مصرف کرد. یا به صورت جوشانده همراه با آب میل کرد.

مرکز عرضه عناب ارگانیک

مراحل تولید عناب ارگانیک

مراحل تولید عناب ارگانیک تولید عناب ارگانیک مراحلی به همراه دارد و فروش عناب ارگانیک در دستور کار هست. بسیاری از مردم عناب را به صورت حبه عناب تبدیل می کند که جایگزینی برای قند است و بسیار سودمند است و از بسیاری از صدماتی که قند به انسان وارد می‌کند به وسیله استفاده از حبه عناب پیشگیری می شود.

حبه عناب درواقع پودر شده عناب خشک می باشد که به شکل های متفاوت در بازار یافت می شود ودر تولید حبه عناب موادی مانند زنجبیل وزعفران و دارچین و شکر و کنجد استفاده می کنند که باعث خوش طعم شدن عناب حبه ای می‌شود

برای تهیه حبه عناب ابتدا باید عناب ها راشست و عناب شسته شده را در محیطی بهداشتی خشک کردو سپس هسته عناب را جدا کرد وبعدش عناب ها را پودر کنیم و دارچین و زعفران مخلوط کرده و پودر را الک کنیم و درقالب قرار داده و توی بخار می گذاریم و یک ربع صبر میکنیم تا حبه عناب بدست بیاد.

شرکت فروش عناب ارگانیک

شرکت فروش عناب ارگانیک عرضه عناب به صورت عمده از مراجع گوناگونی امکان پذیر است شما می توانید به کارخانه های تولید عناب سر بزنید این کارگاه ها در کار تولید عمده هستند و محصول را به بازار عرضه می نمایند. همچنین فروشگاه سطح شهر نیز این کار را انجام می دهند در بازارهای خشکبار فروشی شهرهای گوناگون کشور، مغازه هایی فعالیت دارند که به طور عمده اقدام به عرضه محصول می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده عناب

سایت خرید عمده عناب از بیرجند

سایت خرید عمده عناب از بیرجند مسیری بسیار مناسب برای افرادی می باشد که قصد …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید