آراد برندینگ
خانه / عناب / مرکز فروش عمده عناب صادراتی در ایران

مرکز فروش عمده عناب صادراتی در ایران

مرکز فروش عمده عناب صادراتی در ایران استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند است چرا که این منطقه از کشور با تولید بیش از ۹۸ درصد عناب کل کشور اصلی ترین تولید کننده عناب در ایران به شمار می‌رود و لذا مرکز خرید و فروش انواع عناب درجه یک و صادراتی نیز به شمار می‌رود.عناب صادراتی

مرکز تولید و فروش عناب در ایران

شرایط کشت عناب در اکثر مناطق ایران وجود دارد به طوری که در حال حاضر شاهد کشت این میوه منحصر به فرد در استان‌هایی از قبیل مازندران آذربایجان اصفهان خراسان جنوبی و رضوی لرستان و غیره هستیم و لذا برای کشت عناب می توان در هر نقطه ای از کشور اقدام کرد.

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که آیا شرایط کشت عناب در تمام مناطق و استان های ایران با یکدیگر برابر است و آیا محصول به دست آمده در نقاط مختلف کشور دارای کیفیت یکسانی هست یا خیر؟

طبق مشاهدات و تجربیات به دست آمده مرغوب ترین نمونه های عناب در استان خراسان جنوبی تولید می شود چراکه شرایط آب و هوایی این استان برای کشت عناب بهتر از دیگر مناطق کشور می باشد و این موضوع باعث شده است که کشاورزان این منطقه از کشور عناب را به عنوان یکی از بهترین محصولات کشاورزی خود انتخاب کنند.

مرکز تولید و فروش عناب در ایران استان خراسان جنوبی است و شاهد این هستیم که سالانه بیش از هفت هزار تن عناب از باغات استان خراسان جنوبی برداشت و روانه بازارهای داخلی و صادراتی می‌شود.عناب صادراتی

قیمت هر کیلو عناب صادراتی

شاهد این موضوع هستیم که در بازار به محصولات درجه یک و با کیفیت نوع صادراتی آن محصول گفته می شود که این موضوع برای میوه ها و خشکبار های مختلف بسیار کاربرد دارد به عنوان مثال یک پرتقال که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد به عنوان یک پرتقال صادراتی شناخته می‌شود و منظور از کلمه صادراتی این است که آن محصول دارای کیفیت بسیار مرغوب و درجه یک باشد.

برای عناب نیز این موضوع کاملاً صادق است و در بازار عناب فروشی عرف است که به عناب های درشت و درجه یک که دارای سطح کاملا صاف و بدون چروکی هستند عناب صادراتی گفته می‌شود.

با توجه به اینکه عناب صادراتی دارای کیفیت و مرغوبیت بیشتری نسبت به سایر نمونه های عناب است طبیعتاً دارای قیمت بیشتری نیز خواهد بود و در حال حاضر هر کیلو عناب صادراتی قیمتی بیش از ۶۰ هزار تومان دارد و برای عناب دستچین مرغوب و ممتاز این قیمت به بیش از ۱۰۰ هزار تومان نیز می‌رسد.عناب صادراتی

فروش عمده عناب درجه یک صادراتی

فروش عمده و همچنین کیلویی انواع عناب توسط فروشنده های این محصول در بازارهای مختلف کشور از جمله بازار عمده فروشی عناب در بیرجند انجام می‌شود و مردم سراسر کشور می‌توانند از طریق مسیرهای ارتباطی مختلف با فروشنده های این محصول در بیرجند ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را به ثبت برسانند.

عناب درجه یک صادراتی را می‌توان از طریق وب سایت های اینترنتی نیز به صورت عمده و همچنین به صورت کیلویی سفارش داد چرا که در فضای اینترنت نیز فروشنده های زیادی فعالیت می‌کنند که در بیرجند حضور داشته و این محصول را با قیمت بسیار مناسبی عرضه می کنند.

برای خرید عمده انواع عناب صادراتی و درجه یک بهتر است در فصل برداشت این محصول در استان خراسان جنوبی اقدام کرد چرا که در این زمان هم حجم بسیار زیادی از عناب وجود دارد و هم اینکه قیمت ها بسیار متعادل تر از سایر فصل‌ها و روزهای سال می باشد و لذا می‌توان با قیمت مناسب تری این محصول را به دست آورد.

برای این که بتوانید قیمت هر کیلو عناب مرغوب و اعلا را به دست آورید میتوانید از طریق مسیرهای ارتباطی که در این سایت قرار داده شده است اقدام کرده و آنچه را که مد نظر دارید به دست آورید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب اعلا

لیست قیمت خرید عناب اعلا از بازار

لیست قیمت خرید عناب اعلا از بازار برای افرادی که قصد خرید این محصول را …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید