آراد برندینگ
خانه / عناب درشت / مرکز فروش عناب درشت بیرجند

مرکز فروش عناب درشت بیرجند

در حال حاضر مرکز فروش عناب درشت بیرجند این محصول دارویی بسیار با ارزش را به صورت یک دست و در کیفیت منحصر به فرد با توجه به نیاز بازار داخلی و گاها خارجی در بسته بندی متنوع با قیمت منصفانه و مطلوبی ارائه می دهد که معمولا به شیوه مستقیم و با حذف واسطه ها در تناژ بالا به فروش می رساند که قطعا ارزان تر و مقرون به صرفه تر به دست مشتری می رسد.

مرکز فروش عناب درشت بیرجند

بررسی میزان باردهی درخت عناب

بررسی میزان باردهی درخت عناب

در حال حاضر قطب اصلی تولید عناب کشور بیرجند می باشد که میزان باردهی درخت عناب بر اساس اقلیم کشت شده و نیز نوع نهال که معمولا اصلاح شده می باشد متفاوت است درخت عناب در سال های اولیه باردهی در هر هکتار معمولا دو هزار تن و در سال های پر ثمر بیش از پنج تن است.

همان طور که ذکر شد شرایط کشت منطقه ای بسیار حائز اهمیت است چرا که عناب درختی مقاوم در برابر آفات، سرمازدگی، کم آبی و غیره می باشد که اگر تمامی نکات کشت و نگهداری آن رعایت شود می توان عنابی با کیفیت چند برابر برداشت نمود.

باید متذکر و خاطر نشان کرد که از آنجایی که عناب جز گیاهان دارویی است که می توان به دو صورت بذر و قلمه تکثیر نمود و با بهره مندی از دانش روز علم کشاورزی و کمک متخصصین این حوزه بر میزان باردهی این درخت افزود و به درآمد پر سودی دست یافت.

افزایش میزان کیفیت عناب به ویژه عناب بیرجند باعث افزایش متقاضی در بازارهای متعدد گشته که همین امر باعث ترقیب افراد زیادی به کشت این درخت و برداشت عناب گردیده است.

پخش انبوه عناب درشت بیرجند

پخش انبوه عناب درشت بیرجند

امروزه پخش عناب بیرجند به صورت انبوه و عمده صورت می گیرد که از لحاظ کیفیت بی نظیر و در سایز درشت می باشد این محصول به دلیل اینکه در تناژ بالا مورد داد و ستد قرار می گیرد و از هزینه های جانبی هم چون انبارش، حمل و نقل و غیره بی نیاز است از قیمت مطلوبی نسبت به فروش جزئی خود برخوردار می باشد که سبب رضایت و اعتماد مشتریان گردیده است.

اغلب توزیع کنندگان این محصول سعی بر آن دارند تا عناب خود را با شرایط ویژه ای هم چون عرضه مستقیم و عمده آن به صورت های مختلف من جمله با روش آنلاین و اینترنتی از طریق درگاه های مخصوص به فروش برسانند تا با صرفه جویی در عوامل بسیار مهمی مانند زمان، هزینه و انرژی به کسر درآمد ثابت و مشخصی برسد و همواره به دایر ماندن مرکز پخش خود و نیز شکوفایی اقتصاد کشور گام بزرگی بر دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب درشت

خرید عناب درشت از مرکز تولید آن

خرید عناب درشت از مرکز تولید آن با قیمت بسیار ارزان تری نسبت به سایر …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید